Hotel Savoy & Rent me 

Propojte Váš pobyt u nás se zážitkem jedinečného horského kola a skútru

V Hotelu Savoy jsme si pro Vás na letošní letní sezonu připravili jedinečnou chuťovku. Nově si během Vašeho pobytu můžete zapůjčit jedno z nejvýkonnějších elektro-horských kol současnosti – Fantic by Audi, které je horkou novinkou Audi Genuine Accessories®. A ti,  kdo milují vítr ve vlasech a pohodu v nohách,  tak se mohou těšit na obnovení naší tradiční služby – zápůjčky legendárního italského skútru Vespa. 

 

Horské elektrokolo Fantic by Audi 

Horské ektrokolo Fantic by Audi je horkou novinkou a nejnovějším produktem Audi Genuine Accessories®, bylo navrženo společnostní Audi a vytvořeno s podporou značky Fantic a inspirované závodním vozem Audi RS Q e-tron ze závodu Rallye Paříž – Dakar.

Toto elektrokolo kombinuje nadčasový vzhled s nepřekonatelným výkonem značky Audi.

Velikost M: (výška jezdce 169-178 cm) 

Velikost L: (výška jezdce 179-188 cm)

Cena zapůjčení: 1,050  Kč na den za kolo

Vespa Primavera S 125

Využijte jedinečné příležitosti a zapůjčte si ikonický skútr italského životního stylu Vespa, který přidá vašemu pobytu v hotelu Savoy Špindlerův Mlýn ten správný letní flair. Představte si, jak se projíždíte malebnými horskými cestami, obdivujete úchvatné scenérie a cítíte svobodu a svěžest v každém okamžiku.

Cena zapůjčení: 1,250  Kč na den za vespu

V případě zájmu na zapůjčení kol nebo vespy kontaktujte recepci hotelu a zamluvte si Váš termín co nejdříve. Nabídka je kapacitně omezená. Hotel disponuje 1 Vespou a 2 horskými elektrokoly. V případě, že jsou horská kola již obsazená, můžeme využít služeb smluvního partnera a objednat elektrokolo u něj. Pro bližší informace kontaktujte recepci. 

Tel: +420 483 731 111 | reception@savoy.cz